Eğlenelim
          Hoşgeldin Ziyaretçi   
Giriş Yap   veya   Üye ol
Sisteme üye olmadığınız için tüm özellikleri kullanamıyorsunuz. Üye olmak için tıklayın
Kullanıcı Adı
Alt yaş
Üst yaş
Durumu
Cinsiyet
Fotoğraf
Şehir

 
akiibua
45 yaşında, Antalya
kayo-ezir
ben31 yaşında, Rize
sakin_prens
24 yaşında, İstanbul
herkesvar1senyoksun
24 yaşında, İstanbul
By_VuRGuN
23 yaşında, Antalya
hayatagacı
51 yaşında, Gaziantep
hakcan
41 yaşında, Tekirdağ
sweeetlady
29 yaşında, İstanbul
vanly ahmet
23 yaşında, Van
elif
24 yaşında, İzmir

Kız kardeşine tecavüz etti

Kız kardeşine tecavüz etti

Antalya'da 3 yıl önce 14 yaşındaki kız kardeşi D.S.'ye tecavüz edip, hamile bıraktığı iddiasıyla yargılanan ağabey Ç.C.U., 16 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı. Ağabeyinin tecavüzü ardından devlet tarafından koruma altına alınarak, konulduğu Sevgi Köyü'nden kaçtığında tecavüzüne uğradığı sanık M.Ö. ise 9 yıl 2 ay hapse mahkûm edildi.

Antalya'da 3 yıl önce, kız kardeşi D.S.'ye tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklanan ve bugün 27 yaşında olan Ç.C.U. ile bu olaydan sonra yolda tanıştığı D.S.'ye tecavüz ettiği öne sürülen 23 yaşındaki M.Ö.'nün dosyalarının birleştirilerek, Antalya 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen dava sonuçlandı. Mahkemenin karar duruşmasına tutuklu sanıklar Ç.C.U. ile M.Ö. katıldı. Mahkemede, düşük yaptırıldıktan sonra boş bir araziye gömülen ceninden ve ağabey Ç.C.U.'dan alınan örneklerin DNA incelemesinde, ceninin yüzde 99.9 ihtimalle Ç.C.U.'dan olduğuna ilişkin Adli Tıp Kurumu raporu okunduktan sonra sanıkların son savunmalarını yapmaları istendi. Kız kardeşini hamile bıraktığı öne sürülen Ç.C.U., önceki duruşmalardaki ifadesini tekrarlayarak, "Masumum. Kız kardeşime tecavüz etmedim. Kardeşim başkasından hamile kalmış" dedi. Diğer sanık M.Ö. ise, D.S.'nin yaşının küçük olduğunu bilmediğini öne sürerek, "D.S.'ye tecavüz etmedim. Birlikte olduk ama evlenmek niyetindeydim. Yaşının küçük olduğunu bilsem birlikte olmazdım" diye konuştu.

Mahkeme kısa bir ara ardından kararını açıkladı. Kız kardeşine tecavüz edip, onu hamile bıraktığı öne sürülen ağabey Ç.C.U. 16 yıl 8 ay, M.Ö. ise küçük yaştaki kız çocuğuna cinsel saldırı ve hürriyeti tahdit suçlamasıyla toplam 9 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı.

ABLANIN İHBARIYLA ORTAYA ÇIKTI

Antalya'daki olay, 2009 yılının Temmuz ayında, o zamanlar 14 yaşında olan D.S.'nin 22 yaşındaki ablası G.S.'nin Yenikapı Polis Merkezi'ne yaptığı ihbarla ortaya çıktı. G.S. ağabeyi Ç.C.U.'nun, kız kardeşi D.S.'ye tecavüz ettiğini, hamile kalan kız kardeşinin gebeliği 6.5 ay olunca durumu farkeden annesi 59 yaşındaki A.E. ile teyzesi 72 yaşındaki S.T.'nin, kız kardeşine iğne yaparak, düşük yaptırdıklarını, cenini de Çaybaşı Mahallesi'nde araziye gömdüklerini öne sürdü.

Olayın ortaya çıkması üzerine aslen Suriye uyruklu olan ağabey Ç.C.U. firar etti ancak, bir süre sonra polise teslim oldu. Boş arazide yapılan aramada ise 6.5 aylık cenin bulundu. Gözaltına alınan ağabey Ç.C.U. tutuklanırken, D.S.'ye düşük yaptırdıkları öne sürülen anne ve teyze tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Anne ve teyzenin yargılanmasına Antalya 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam ediliyor.

Ağabeyinin tecavüzüne uğradığı ortaya çıkan D.S. devlet tarafından koruma altına alınarak, Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağlı Sevgi Köyü'ne yerleştirildi. Ancak D.S. bir süre sonra yurttan kaçtı ve sokakta tanıştığı, uyuşturucu bağımlısı olduğu öne sürülen M.Ö'nün tecavüzüne uğradı.

D.S.'ye tecavüz ettikleri iddiasıyla Antalya 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde Ç.C.U ile M.Ö. hakkında ayrı ayrı açılan davalar daha sonra birleştirildi.

Tecavüze uğrayan D.S.'nin annesinin Şanlıurfa nüfusuna kayıtlı Türk vatandaşı, halen Suriye'de oturan babasının da Suriye vatandaşı olduğu, resmi nikâh olmadan uzun süre birlikte yaşayan A.E. ile Suriyeli eşinden olan 8 kardeşten bazılarının Türkiye, bazılarının da Suriye nüfusuna kayıt ettirildikleri ortaya çıktı.

 

 

 

 

 


arkadaş, arkadaş ara, arkadaş bul, arkadaş arıyorum, arkadaş arama, arkadaş bulma, hemen arkadaş bul, arkadaş ortamı, arkadaşlık, chat, sohbet, muhabbet